2004. aasta laskesuusatamise maailmameistrivõistlused


2004. aasta laskesuusatamise maailmameistrivõistlused
Korraldaja:  SaksamaaOberhof
< Hantõ-Mansiisk 2003 Hochfilzen/Hantõ-Mansiisk 2005 >

2004. aasta laskesuusatamise maailmameistrivõistlused olid 39. maailmameistrivõistlused laskesuusatamises, mis toimusid 4.15. veebruarini Oberhofis Saksamaal.

Sisukord

Tulemused


Mehed

10 km sprint

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Raphaël Poirée Prantsusmaa 30.11,9 0-0
Ricco Gross Saksamaa 30.21,0 0-0 + 9,1
Ole Einar Bjørndalen Norra 30.56,9 2-0 + 45,0
4. Filipp Šulman Venemaa 31.22,1 1-1 + 1.10,2
5. Michael Greis Saksamaa 31.41,1 1-0 + 1.29,2
6. Vincent Defrasne Prantsusmaa 31.51,9 1-0 + 1.40,0
7. Sergei Roškov Venemaa 31.53,7 1-0 + 1.41,8
8. Paavo Puurunen Soome 31.53,8 2-0 + 1.41,9
.
29. Dimitri Borovik Eesti 33.11,1 0-0 + 2.59,2
35. Indrek Tobreluts Eesti 33.31,6 2-1 + 3.19,7
78. Janno Prants Eesti 36.10,5 3-3 + 5.58,6
84. Roland Lessing Eesti 36.32,0 2-2 + 6.20,1


Kuupäev: 7. veebruar
Osavõtjaid: 113
Lõpetajaid: 109
Maailmameister 2003: Ole Einar Bjørndalen

Ametlikud tulemused

12,5 km jälitussõit

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Ricco Groß Saksamaa 38:53.8 1-0-0-1
Raphaël Poirée Prantsusmaa 39.07,1 0-1-0-1 + 13,3
Ole Einar Bjørndalen Norra 40.10,4 0-2-2-2 + 1.16,6
4. Vincent Defrasne Prantsusmaa 40.12,7 1-0-1-1 + 1.18,9
5. Halvard Hanevold Norra 40.27,7 0-0-1-0 + 1.33,9
6. Tomasz Sikora Poola 40.47,1 1-0-1-1 + 1.53,3
7. Paavo Puurunen Soome 40.49,8 1-0-0-1 + 1.56,0
8. Sven Fischer Saksamaa 40.56,6 0-2-2-0 + 2.02,8
.
22. Indrek Tobreluts Eesti 43.53,9 1-0-0-3 + 5.00,1
. Dimitri Borovik Eesti katkestas 1-2-2-


Kuupäev: 8. veebruar
Osavõtjaid: 60
Lõpetajaid: 48
Maailmameister 2003: Ricco Groß

Ametlikud tulemused

15 km ühisstardist sõit

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Raphaël Poirée Prantsusmaa 40.31,7 1-0-1-0
Lars Berger Norra 41.04,1 2-1-2-0 + 32,4
Sergei Konovalov Venemaa 41.07,9 0-1-0-1 + 36,2
4. Tomasz Sikora Poola 41.14,6 1-0-0-1 + 42,9
5. Halvard Hanevold Norra 41.14,9 0-0-0-1 + 43,2
6. Vincent Defrasne Prantsusmaa 41.15,9 1-1-0-1 + 44,2
7. Ole Einar Bjørndalen Norra 41.17,5 0-0-1-1 + 45,8
8. Oleksander Bilanenko Ukraina 41.22,7 0-0-0-0 + 51,0


Kuupäev: 15. veebruar
Osavõtjaid: 30
Maailmameister 2003: Ole Einar Bjørndalen

Ametlikud tulemused

20 km eraldistardist sõit

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Raphaël Poirée Prantsusmaa 51.37,9 0-0-0-1
Tomasz Sikora Poola 52.33,4 1-0-0-0 + 55,5
Ole Einar Bjørndalen Norra 52.38,4 1-1-0-0 + 1.00,5
4. Ricco Groß Saksamaa 53.11,8 0-2-0-0 + 1.39,3
5. Sergei Konovalov Venemaa 53.30,4 0-1-0-1 + 1.52,5
6. Sergei Roškov Venemaa 53.31,1 1-0-0-0 + 1.53,2
7. Rustam Valiullin Valgevene 53.48,6 0-1-0-0 + 2.10,7
8. Oleksander Bilanenko Ukraina 54.09,2 1-0-0-0 + 2.31,3
.
27. Indrek Tobreluts Eesti 56.35,5 0-1-1-1 + 4.57,6
58. Dimitri Borovik Eesti 58.49,1 1-2-1-0 + 7.11,2
68. Janno Prants Eesti 1:00.03,2 2-1-0-2 + 8.25,3
83. Roland Lessing Eesti 1:02.35,2 1-3-0-1 + 10.57,3


Kuupäev: 12. veebruar
Osavõtjaid: 112
Maailmameister 2003: Halvard Hanevold

Ametlikud tulemused

4x7,5 km teatesõit

Koht Riik Sportlased Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Saksamaa Frank Luck
Ricco Groß
Sven Fischer
Michael Greis
1:17.50,39 0+0-0+0
0+1-0+0
0+0-0+0
0+0-0+1
Norra Halvard Hanevold
Lars Berger
Egil Gjelland
Ole Einar Bjørndalen
1:18.06,0 0+0-0+0
0+1-2+3
0+0-0+1
0+3-0+0
+ 15,7
Prantsusmaa Ferréol Cannard
Vincent Defrasne
Julien Robert
Raphaël Poirée
1:18.23,6 0+0-0+0
0+1-0+0
0+0-0+0
0+1-0+0
+ 33,3
4. Valgevene Aleksei Ajdarov
Vadimir Dratšov
Rustam Valiullin
Aleks Rõšenkov
1:18.26,8 0+1-0+1
0+1-0+0
0+0-0+2
0+1-0+0
+ 36,5
5. Venemaa Filipp Šulman
Sergei Konovalov
Nikolai Kruglov
Sergei Rõškov
1:18.40,2 0+0-0+1
0+1-0+0
0+1-0+0
0+1-0+0
+ 49.9
6. Rootsi Carl Johan Bergman
David Ekholm
Mattias Nilsson
Björn Ferry
1:20.28,0 0+2-0+1
0+1-0+2
0+0-0+2
0+0-0+2
+ 2.37,7
7. Ukraina Aleksander Bilanenko
Aleksei Korobeinikov
Vjatšeslav Derkatš
Ruslan Lõssenko
1:20.33,3 1+3-0+1
0+0-0+0
0+1-0+3
0+2-0+2
+ 2.42,9
8. Tšehhi Petr Garabík
Tomáš Holubec
Roman Dostál
Michal Šlesingr
1:20.38,5 0+0-0+0
0+1-0+2
0+0-1+3
0+1-0+1
+ 2.48,2
.
14. Eesti Janno Prants
Dimitri Borovik
Roland Lessing
Indrek Tobreluts
1:22.43,0 0+0-0+1
1+3-0+3
0+2-0+3
0+0-0+0
+ 4.52,7


Kuupäev: 13. veebruar
Osavõtjaid: 21 võistkonda
Maailmameister 2003: Saksamaa
Peter Sendel
Sven Fischer
Ricco Groß
Frank Luck

Ametlikud tulemused

Naised

7,5 km sprint

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Liv Grete Poirée Norra 25.51,0 1-0
Anna Bogali-Titovets Venemaa 26.11,6 0-0 + 20,6
Jekaterina Ivanova Valgevene 26.44,2 0–1 + 53,2
Martina Glagow Saksamaa 26.44,2 1-0 + 53,2
5. Sandrine Bailly Prantsusmaa 27.06,2 1-1 + 1.15,2
6. Irina Nikultšina Bulgaaria 27.10,0 1–2 + 1.19,0
7. Christelle Gros Prantsusmaa 27.15,8 1-1 + 1.24,8
8. Olena Zubrilova Valgevene 27.18,0 0–2 + 1.27,0
.
71. Sirli Hanni Eesti 31.46,7 2-0 + 5.55,7
80. Tagne Tähe Eesti 33.34,0 1–4 + 7.43,0
81. Eveli Saue Eesti 33.57,4 3–4 + 8.06,4


Kuupäev: 7. veebruar
Osavõtjaid: 90
Lõpetajaid: 87
Maailmameister 2003: Sylvie Becaert

Ametlikud tulemused

10 km jälitussõit

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Liv Grete Poirée Norra 37.39,3 0-0-1-3
Martina Glagow Saksamaa 38.00,6 0-0-2-1 + 21,3
Anna Bogali-Titovets Venemaa 38.42,6 1-1-3-0 + 1.01,3
4. Olena Zubrilova Valgevene 39.03,5 2-1-0-1 + 1.24,2
5. Svetlana Išmuratova Venemaa 39.11,1 0-1-1-1 + 1.31,2
6. Jekaterina Ivanova Valgevene 39.36,1 2-2-0-2 + 1.56,8
7. Gro Istad-Kristiansen Norra 39.37,4 2-1-1-1 + 1.58,1
8. Christelle Gros Prantsusmaa 39.41,4 0-1-2-1 + 2.02,1


Kuupäev: 8. veebruar
Osavõtjaid: 60
Lõpetajaid: 56
Maailmameister 2003: Martina Glagow
Sandrine Bailly

Ametlikud tulemused

12,5 km ühisstardist sõit

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Liv Grete Poirée Norra 39.46,1 0-0-2-0
Katrin Apel Saksamaa 41.10,0 0-0-0-2 + 1.23,9
Sandrine Bailly Prantsusmaa 41.51,8 0-0-2-1 + 2.05,7
4. Simone Denkinger Saksamaa 41.57,7 0-0-2-2 + 2.11,6
5. Gro Istad-Kristiansen Norra 42.02,2 0-0-0-3 + 2.16,1
6. Ekaterina Dafowska Bulgaaria 42.15,9 0-0-0-0 + 2.29,8
7. Natalja Guseva Venemaa 42.24,0 2-2-0-1 + 2.37,9
8. Sylvie Becaert Prantsusmaa 42.25,6 1-0-1-0 + 2.39,5


Kuupäev: 14. veebruar
Osavõtjaid: 30
Lõpetajaid: 27
Maailmameister 2003: Albina Ahhatova

Ametlikud tulemused

15 km eraldistardist sõit

Koht Sportlane Riik Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Olga Põljova Venemaa 49.30,0 0-0-0-1
Albina Ahhatova Venemaa 50.24,0 1-0-0-0 + 41,0
Olena Petrova Ukraina 51.24,5 0-2-0-1 + 1.41,5
4. Sandrine Bailly Prantsusmaa 51.44,6 0-2-0-2 + 2.01,6
5. Sylvie Becaert Prantsusmaa 52.03,2 0-1-0-1 + 2.20,2
6. Martina Glagow Saksamaa 52.11,9 1-1-0-1 + 2.28,9
7. Christelle Gros Prantsusmaa 52.32,3 0-2-1-1 + 2.49,3
8. Liv Grete Poirée Norra 52.37,7 0-4-0-1 + 2.54,7
.
75. Sirli Hanni Eesti 1:03.10,8 2-0-2-3 + 13.27,8
80. Tagne Tähe Eesti 1:05.31,2 1-3-2-4 + 15.48,2
. Eveli Saue Eesti ei startinud


Kuupäev: 10. veebruar
Osavõtjaid: 88
Lõpetajaid: 82
Maailmameister 2003: Kateřina Holubcová

Ametlikud tulemused

4x6 km teatesõit

Koht Riik Sportlased Tulemus Laskmine Kaotus
võitjale
Norra Linda Tjørhom
Gro Istad-Kristiansen
Gunn Margit Andreassen
Liv Grete Poirée
1:16.59,8 0+1-0+0
0+3-0+2
0+0-0+1
0+2-0+3
Venemaa Olga Põljova
Svetlana Išmuratova
Anna Bogali-Titovets
Albina Ahhatova
1:18.08,0 0+0-0+3
0+0-0+3
0+0-0+1
0+0-0+2
+ 1.08,2
Saksamaa Martina Glagow
Katrin Apel
Simone Denkinger
Kati Wilhelm
1:18.18,4 0+0-0+0
0+1-1+3
0+0-0+2
0+3-1+3
+ 1.18,6
4. Valgevene Jekaterina Ivanova
Ksenia Zikunkova
Olga Nazarova
Olena Zubrilova
1:18.30,1 0+0-0+0
0+0-1+3
0+1-0+1
0+1-0+0
+ 1.30,3
5. Prantsusmaa Sylvie Becaert
Christelle Gros
Corinne Niogret
Sandrine Bailly
1:18.39,9 0+0-0+3
0+2-1+3
0+2-0+1
0+0-0+0
+ 1.40,1
6. Bulgaaria Pavlina Filipova
Irina Nikultšina
Radka Popova
Ekaterina Dafovska
1:19.20,7 0+2-0+2
1+3-0+1
0+1-0+1
0+0-0+1
+ 2.20,9
7. Ukraina Oksana Jakovljeva
Nina Lemeš
Irina Tananaiko
Olena Petrova
1:20.02,3 0+1-0+1
0+0-0+2
0+0-0+1
0+1-0+2
+ 3.02,5
8. Poola Krystyna Pałka
Magdalena Grzywa
Magdalena Gwizdoń
Katarzyna Ponikwia
1:20.20,0 0+2-0+1
0+0-0+0
0+0-0+1
0+0-0+0
+ 3.20,2


Kuupäev: 12. veebruar
Osavõtjaid: 17 võistkonda
Maailmameister 2003: Venemaa
Albina Ahhatova
Svetlana Išmuratova
Galina Kukleva
Svetlana Tšernoussova

Ametlikud tulemused

Medalid

Koht Riik Kuld Hõbe Pronks Kokku
1. Norra 4 2 3 9
2. Prantsusmaa 3 1 2 6
3. Saksamaa 2 3 2 7
4. Venemaa 1 3 2 6
5. Poola 0 1 0 1
6. Valgevene 0 0 1 1
Ukraina 0 0 1 1









Kategooriad: Laskesuusatamise maailmameistrivõistlused | 2004. aasta spordis




Teave seisuga: 16.01.2021 05:57:16 CET

Allikas: Wikipedia (Autorid [Ajalugu])    Litsents: CC-BY-SA-3.0

Muutused: Kõik pildid ja enamik nendega seotud kujunduselemente eemaldati. Mõned ikoonid asendati FontAwesome-ikoonidega. Mõned mallid eemaldati (nt “artikkel vajab laiendamist”) või määrati (nagu “mündid”). CSS klassid kas eemaldati või ühtlustati.
Vikipeedia spetsiifilised lingid, mis ei vii artiklini või kategooriani (nt „Lingid lingid”, „lingid redigeerimislehele”, „lingid portaalidesse”) eemaldati. Igal välisel lingil on täiendav FontAwesome-ikoon. Mõne väikese konstruktsioonimuudatuse kõrval eemaldati meediumikonteiner, kaardid, navigeerimisboksid, suulised versioonid ja geomikroformaadid.

Pane tähele: Kuna antud sisu võetakse antud ajahetkel automaatselt Vikipeediast, oli käsitsi kinnitamine ja pole võimalik. Seetõttu ei taga LinkFang.org omandatud sisu täpsust ja tõepärasust. Kui on teavet, mis on praegu ekslik või millel on ebatäpne kuva, siis palun võtke julgelt ühendust võta meiega ühendust: e-post.
Vaata ka: Ilmumisandmed & Privaatsuspoliitika.